Učím se vařit (není jiné vychodisko...)

18. července 2011 v 19:10 | Morgana
Začalo to virtuálním vařením ve hře Zaklínači - Mistři meče (www.zaklinaci-mistrimece.com). Kde jenom vybíráš suroviny na vaření a pak hlavně hlídáš čas, aby se ti to "nepřipálilo". Pokračovalo to hledáním receptů. Až jsem měla vybraných cca 10 jsem si uvědomila, že na většinu ani nemám doma suroviny. Po chvíli jsem si uvědomila, že jsem natolik líná, že pro ně do krámu nepůjdu. Tak jsem si sedla zpátky ke compu a udělala pár virtuálních palačinek.
Pak jsem si stáhla prográmek, který se nazývá Kuchařský notýsek. Tam jsem zkopírovala dříve nalezené recepty a začala hledat nové, které by šli vyrobit z potravin, které mám doma. Našla jsem jích pár. Vytiskla. Jsem líná jít do kuchyně.. A navíc ani nemám moc velký hlad :))

Po deseti minutách:
Hmm.. Nějak mi kručí v břiše... To je z těch virtuálních palačinek! Musím si nějaké udělat...
Jsem líná jít do kuchyně.

Po půl hodině:
Břicho se stěžuje víc a víc. Už to nejde ignorovat. Musím zavolat kuchařce, aby mi udělala palačinky. S kaviárem. Ňam ňam.

Úvaha po sytém jídle:
Ach jo. Ještě dnes mi vaří kuchařka. Zítra ráno mi už bude vařit matka. A zítřejší oběd si budu muset připravit sama. Ostatně i jako večeři. A pozítřejší snídani, pozítřejší oběd.... A tak dále celý týden. Matka s otcem jedou do Moskvy. (A mě s sebou nevzali!!!! Tady by každý dodal "Svině", ale to bych se neodvážila.. Moje matka má občas.. čarodějnické dny.. Dokáže léčit, pokud se nemocného místa dotkne rukou. Dokáže vycítit, pokud o ní někdo mluví ve špatném. A pokud to vycítí, tak ho omylem dokáže proklít.. Není zlá, ale ty kletby neovládá... Ani je nemusí vyslovit.. A nepřála bych být na místě toho, kdo o ní v její čarodějnické dny řekne něco špatného... A otec?? Ten je rozený telepat.. Občas se dokonce bojím myslet o něčím... ehm.. neslušném, pokud se nachází v domě... :D :D :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.